🕑 Wysyłka w 24h

🚚 Darmowa dostawa od 250 zł

🛒 Bezpieczne płatności

📞 Zadzwoń: +48 721 372 710

Zwroty, wymiany, reklamacje
 

Zgodnie z Regulaminem sklepu Fitself.pl, zwrot zakupionych produktów jest możliwy w ciągu 30 dni kalendarzowych od otrzymania zamówienia. Zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania, wykraczających poza koniecznych do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy (np. plamy od podkładu lub potu); powinien być oryginalnie ometkowany i zapakowany.

Chcesz wysłać paczkę zwrotną bezpośrednio?

  1. Wypełnij formularz zwrotu (pobierz) i wyślij na następujący adres mailowy: hello@fitself.eu lub dołącz do zwracanego zamówienia,
  2. Zapakuj produkt i wyślij na podany niżej adres (zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania, wykraczających poza koniecznych do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy (np. plamy od podkładu lub potu); powinien być oryginalnie ometkowany i zapakowany)
  3. Zwroty środków realizowane są w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu.

Przesyłki należy kierować na adres:

FITSELF Natalia Mika

ul. Anieli Chmielińskiej 13

99-400 Łowicz

Przesyłkę należy wysłać listem poleconym lub kurierem, zachowując potwierdzenie nadania.
Zgodnie z regulaminem Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu, którego dotyczy odstąpienie od umowy.
Magazyn nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Dowód zakupu w postaci paragonu / faktury nie jest wymagany do zwrotu towaru. 

 

Reklamacje 

W przypadku stwierdzenia wady produktu, należy złożyć reklamację poprzez wypełnienie formularza (kliknij), a następnie wysłać paczkę na adres:

FITSELF Natalia Mika

ul. Anieli Chmielińskiej 13

99-400 Łowicz

Po rozpatrzeniu i uznaniu reklamacji, towar wymieniany jest na nowy lub naprawiany. W przypadku, gdy towar nie może być naprawiony lub wymieniony, nastąpi częściowy bądź całkowity zwrot środków na konto Klienta.

 

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 2519), prowadząc sprzedaż wyłącznie drogą wysyłkową sklep Fitself.eu jest zwolniony z obowiązku wysyłania paragonów fiskalnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl