Spodnie świetnie leżą, są idealnej długości a materiał jest delikatny a zarazem mocny
Rewelacyjne legginsy! Najlepsze, jakie miałam. Świetnie leżą, materiał jest bardzo dobrej jakości, a komfort noszenia jest niesamowity. Wygodne, dobrze dopasowane i warte każdej złotówki. Polecam!
Świetne leginsy, idealnie modelują sylwetkę nie podkreślają celulitu. Są bardzo komfortowe
Są wspaniałe. Jednak trochę prześwitują i trzeba uważać na bieliznę, jaką się wkłada. Aczkolwiek brzuch trzymają bosko :)
Przepiękny kolor taupe, który w komplecie z topem wygląda bardzo stylowo. Legginsy niesamowicie wysmuklają dolną partię brzucha (jestem 7 miesięcy po drugiej cesarce), co niesamowicie dodaje pewności siebie. Materiał jest świetny: nie prześwituje, nie widać na nim mokrych plam, a pupa wygląda bardzo ładnie.
Co do rozmiaru – na co dzień noszę M, ale z obawy wzięłam L. Przy wąskiej talii mogłam śmiało zostać przy rozmiarze M, ale i tak leżą wspaniale i ćwiczy się w nich bardzo wygodnie. Polecam!
Dresik jest idealny 🤩 Napewno to nie ostatni w mojej kolekcji… ma cudowny kolor i jest mega przyjemny !!!!
One sa świetne!!! Bardzo długo szukałam spodenek które będą odpowiednio krótkie na moje 161cm wzrostu 😍 dobrze trzymają dolną część brzucha a pupa wygląda petarda
Super legginsy! Trzymają się świetnie na brzuchu podczas treningu z dużą ilością skakania i biegania.
Świetna jakość.
Po praniu nic się nie dzieje.
Bluza miękka, świetny materiał, widać, że wszystko zostało przemyślane przy tworzeniu.
Krój, materiał, kolor- wszystko ekstra